SZCZENIĘTA ROTTWEILERY "ANGAROS"
MIOT "A"

W dniu 14.12.2013 nasza kochana DAMA vom Hause Haase urodziła
6 mocnych i zdrowych szczeniąt (3 chłopców, 3 dziewczynki).
Kilka słów na temat skojarzenia..

Ojciec szczeniąt BLACK JACK Veckarott, to bardzo elegancki w typie rottweiler. Mocny o dużej wyrazistej głowie i nienagannej anatomii. Zwrócił naszą uwagę nie tylko swoim wyglądem ale również zrównoważonym charakterem.W jego rodowodzie widnieje połączenie dwóch bardzo cennych dla nas linii, których reprezentantami są Ambasador von Shambala , oraz PRIMO vom Hause Edelstein.
Ten pierwszy bardzo przyczynił się do poprawy jakości rottweilera na świecie,
ten drugi jest psem z obecnych czasów i daje piękne w typie potomstwo.Spodziewany miot to mieszanka niemieckich genów (linia Ambasadora von Shambala) z chorwackimi (linia PRIMO vom Hause Edelstein), co w połączeniu z niemieckim rodowodem naszej DUSI (DAMY vom Hause Haase) pozwoli uniknąć kojarzenia w pokrewieństwie tzw. inbredu.

DUSIA jest suczką której wszyscy przodkowie pochodzą z niemiec , jest matką jedynego samca w Polsce posiadającego wyszkolenie IPO II (szkolenie obronne II stopnia) – CANARIO Angaros, który ponadto jest Młodzieżowym Championem Polski ,a także dorosłym Championem Polski .Jego siostra CENDY zrobiła Championat Polski biorąc udział tylko w czterech wystawach, gdzie na każdej z nich zdobyła I lokatę, oraz wniosek na Championa. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż dwie z czterech wystaw w których brała udział to wystawy międzynarodowe.Opisując sukcesy dzieci naszej Damy, nie sposób zapomnieć o JAMAJCE Angaros, która w wieku zaledwie 1,5 roku ! Zaliczyła egzamin IPO I, a wcześniej PT I.
Na ringach wystawowych JAMAJKA również odnotowała swoje pierwsze sukcesy.
Na wystawie międzynarodowej w Sopocie zdobyła swój pierwszy wniosek na Championa Polski.Pozostałe dzieci niestety nie są pokazywane na ringach wystawowych, ale za to królują na kanapach swoich właścicieli dumnie towarzysząc im w życiu codziennym.Więcej informacji na temat mamy oczekiwanych szczeniąt
(DAMY vom Hause Haase) - KLIKNIJ TU


Zarówno DAMA jak i BLACK JACK są całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych (HD A, ED 0/0).Mam nadzieje, że szczenięta z tego skojarzenia spełnią oczekiwania, oraz przyniosą wiele radości swoim przyszłym właścicielom.

Nasze maluchy odchowywane są w domu w stałym kontakcie z domownikami, oraz dorosłymi psami. Wszystkich zainteresowanych szczenięciem z naszej hodowli prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


tel. +48 604-453-893

angaros@angaros-rottweiler.com

maaggda@poczta.onet.plProjektowanie Stron Internetowych Vanti   ©   Hodowla Angaros 2009 @ właœciciel Magda Maka @ Angaros Rottweilers